Aktualności

 • Konferencja "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym"

  W Centrum Konferencyjnym Stadion Narodowy w Warszawie rozpoczęła się dwudniowa konferencja "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" zorganizowana przez Ministerstwo Rozwoju przy współudziale Komendy Głównej Policji.

  Dodano: 28.09.2016
 • Audycja Partnerstwo Dla Rozwoju - Bezpieczeństwo W Ruchu Drogowym

  Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego projekt przygotowanego przez Ministerstwo Rozwoju w ramach cyklu audycji - Partnerstwo dla Rozwoju dotyczącego zadań zrealizowanych w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

  Dodano: 20.09.2016
 • O bezpiecznej drodze do szkoły w Płocicznie Tartak

  Przedstawiciele suwalskiej Policji kontynuują spotkania w szkołach i przedszkolach w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły”. Tym razem spotkali się z uczniami Zespołu Szkół w Płocicznie Tartak.

  Dodano: 19.09.2016
 • Policjanci na III Ogólnopolskim Mityngu Kolarskim Olimpiad Specjalnych

  Augustowscy policjanci uczestniczyli w zabezpieczeniu Mityngu Kolarskiego Olimpiad Specjalnych. Oprócz zadań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa mundurowi prowadzili działania profilaktyczne.

  Dodano: 19.09.2016
 • Policjanci w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych

  Policjanci z białostockiej drogówki, w trosce o bezpieczeństwo dzieci, kontynuują działania pod nazwą „Bezpieczna droga do szkoły”. W trakcie spotkań z najmłodszymi przekazują im wiedzę na temat bezpiecznych zachowań w codziennym życiu.

  Dodano: 16.09.2016
 • Kolejny posterunek Policji w województwie podlaskim został przywrócony

  Posterunek Policji w Czyżewie został przywrócony i otwarty dla mieszkańców. Placówka umożliwi stały kontakt obywateli z Policją. Dzięki temu mieszkańcy miasta i gminy Czyżew uzyskają łatwiejszy dostęp i możliwość kontaktu z własnym dzielnicowym.

  Dodano: 15.09.2016
 • Odbyła się uroczysta promocja książki „Opowiem i narysuję Ci bajkę”

  W Gołdapi już po raz drugi odbyła się uroczysta promocja książki wydanej w ramach ogólnopolskiej kampanii „Kieruj się rozsądkiem”. Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi przy współpracy z Biblioteką Publiczną w Gołdapi zorganizowała dwa konkursy – plastyczny i literacki. Ich zwieńczeniem jest piękna i kolorowa publikacja książkowa „Opowiem i narysuję Ci bajkę”.

  Dodano: 15.09.2016
 • O bezpieczeństwie z najmłodszymi w Nowej Wsi

  Przedstawiciele suwalskiej Policji kontynuują spotkania w szkołach i przedszkolach w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły”. Tym razem spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi.

  Dodano: 15.09.2016

więcej aktualności »

projekt współfinansowany przez szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi unii europejskiej

Project supported by a grant from switzerland through the swiss contribution to the enlarged european union

Konkurs z nagrodami

Nasi partnerzy

Powiat międzyrzecki
powiat międzyrzecki
Powiat strzelecko-drezdenecki
powiat strzelecko-drezdenecki
Powiat sulęciński
powiat sulęciński
Powiat siemiatycki
powiat siemiatycki
Powiat suwalski
powiat suwalski
Powiat wysokomazowiecki
powiat wysokomazowiecki
Powiat wyszkowski
powiat wyszkowski
 
Szwajcarski Instytut Policji
Szwajcarski Instytut Policji