Aktualności

 • Atrakcje dla najmłodszych podczas „Dni Sulęcina”

  Pogadanki o bezpieczeństwie, quizy oraz układanie puzzli to atrakcje jakie przygotowali sulęcińscy policjanci dla najmłodszych uczestników „Dni Sulęcina”.

  Dodano: 27.06.2016
 • Bezpieczna Woda 2016

  Siemiatyccy policjanci przygotowali stanowisko profilaktyczne dla dzieci w ramach akcji „Bezpieczna Woda 2016”, na plaży miejskiej nad dużym zalewem w Siemiatyczach. Funkcjonariusze przy swoim stoisku mieli dużą frekwencję. Promowane były bezpieczne zasady nie tylko związane z kąpielą.

  Dodano: 27.06.2016
 • „Bezpieczne wakacje” w powiecie grajewskim rozpoczęte!

  Rozpoczęły się wakacje. Nie dla wszystkich jednak jest to okres wypoczynku i relaksu. Dla policjantów to czas wzmożonej pracy. Grajewscy funkcjonariusze, jak co roku czuwają nad bezpieczeństwem mieszkańców oraz turystów wypoczywających na naszym terenie.

  Dodano: 26.06.2016
 • Policyjny piknik edukacyjny „Sprawni i bezpieczni w czasie wakacji”

  Policyjny piknik edukacyjny „Sprawni i bezpieczni w czasie wakacji” jako wzmocnienie działań prospołecznych w ramach współpracy Policji z organizacjami pozarządowymi.

  Dodano: 23.06.2016
 • Bezpieczne wakacje w Sulęcinie

  Piknik pod hasłem „Bezpieczne wakacje” nad Jeziorem Ostrowskim został zorganizowany przez Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sulęcinie.

  Dodano: 23.06.2016
 • Uroczyste wprowadzenie na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Sulęcinie

  W Komendzie Powiatowej Policji w Sulęcinie odbyła się uroczystość wprowadzenia Komendanta Powiatowego Policji w Sulęcinie kom. Fabiana Rogali. W uroczystości uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. insp. Jerzy Głąbowski.

  Dodano: 22.06.2016
 • Ogólnopolski Głos Profilaktyki 2016 w Ciechanowie

  1 czerwca policjanci spotkali się z młodzieżą na boisku szkolnym Gimnazjum nr 3 w Ciechanowie. Był to wyjątkowy dzień dla uczniów ciechanowskich szkół z powodu Dnia Dziecka ale też Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki.

  Dodano: 22.06.2016
 • Bezpieczne wakacje – spotkanie ,,stróżów prawa” z uczniami PSP w Ogardach

  Strzeleccy policjanci wspólnie z zaprzyjaźnionym klubem motocyklowym ,,Blue Knight’s Poland IX” promowali bezpieczne zachowania podczas zbliżających się wakacji. Uczniowie podstawówki z Ogard usłyszeli wiele cennych rad na temat bezpieczeństwa oraz wzięli udział w specjalnych symulacjach.

  Dodano: 22.06.2016

więcej aktualności »

Nasi partnerzy

Powiat międzyrzecki
powiat międzyrzecki
Powiat strzelecko-drezdenecki
powiat strzelecko-drezdenecki
Powiat sulęciński
powiat sulęciński
Powiat siemiatycki
powiat siemiatycki
Powiat suwalski
powiat suwalski
Powiat wysokomazowiecki
powiat wysokomazowiecki
Powiat wyszkowski
powiat wyszkowski
 
Szwajcarski Instytut Policji
Szwajcarski Instytut Policji