Aktualności

 • Siemiatyccy policjanci na Rodzinnej majówce

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach wzięli udział w pikniku rodzinnym zorganizowanym przez Zespół Szkół przy ul. Kościuszki w Siemiatyczach. Funkcjonariusze na swoim stoisku profilaktycznym promowali bezpieczeństwo w ruchu drogowym, korzystanie z pasów bezpieczeństwa a także edukowali mieszkańców naszego powiatu w zakresie bezpiecznych zachowań przed zbliżającymi się wakacjami.

  Dodano: 27.05.2016
 • Policjanci na Rodzinnym Święcie Radości

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach wzięli udział w festynie p.n. "Rodzinne Święto Radości", zorganizowanym przez Parafię Rzymsko- Katolicką P.W. M.B. Miłosierdzia w Suwałkach. Przedsięwzięcie było doskonałą okazją, by porozmawiać z mieszkańcami miasta o szeroko rozumianym bezpieczeństwie. Wszystko po to, by w czasie zbliżających się wakacji suwalczanie nie zapomnieli o swoim bezpieczeństwie.

  Dodano: 23.05.2016
 • „Dni otwarte” w bielskiej Policji

  W ramach „Dni Otwartych” w bielskiej Policji w miniony piątek najmłodsi bielszczanie mieli okazję odwiedzić budynek komendy. Maluchy zapoznały się z pracą funkcjonariuszy oraz zasadami bezpiecznego wypoczynku letniego.

  Dodano: 23.05.2016
 • Uciekał przed policjantami. Pirat drogowy zatrzymany.

  Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się 30-letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego zatrzymany przez policjantów z lubuskiej drogówki. Kierowca wpadł po tym, jak wykonał szereg mrożących krew w żyłach manewrów, przy prędkości dochodzącej do 200 km/h. Jak się okazało 30-latek nie powinien w ogóle wsiąść za kierownicę, bo miał wydaną decyzję o cofnięciu uprawnień. Teraz odpowie za liczne wykroczenia i przestępstwo.

  Dodano: 23.05.2016
 • Bezpieczeństwo w ruchu drogowym na Białostockim Uniwersytecie Dziecięcym

  Białostoccy policjanci wykorzystują każdą okazję do tego, by edukować najmłodszych w zakresie bezpieczeństwa. Tym razem mundurowi spotkali się z dwiema grupami uczniów Białostockiego Uniwersytetu Dziecięcego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białymstoku.

  Dodano: 23.05.2016
 • Bezpiecznie do szkoły z zambrowskimi policjantami

  Funkcjonariusze i pracownicy zambrowskiej Policji systematycznie prowadzą działania, których celem jest poprawa bezpieczeństwa dzieci podczas ich codziennej drogi do szkoły i domu.

  Dodano: 22.05.2016
 • Dni otwarte jednej z zambrowskich szkół średnich – z udziałem mundurowych

  Dynamiczne zatrzymanie pojazdu, użycie psa służbowego, pokaz wyposażenia policyjnego i omówienie specyfiki codziennej służby, to tematyka poruszona na piątkowym spotkaniu zambrowskich funkcjonariuszy z młodzieżą.

  Dodano: 22.05.2016
 • Policjanci promowali bezpieczeństwo podczas GIM-majówki

  Strzelecka Policja oraz klub motocyklowy ,,Blue Knights Poland IX” zrzeszający byłych i aktywnych mundurowych, promowali bezpieczeństwo wśród najmłodszych osób. GIM-majówka zorganizowana przez strzeleckie gimnazjum zebrała kilkuset uczestników, którzy z dużym zainteresowaniem oglądali pokaz policyjnego sprzętu.

  Dodano: 20.05.2016

więcej aktualności »

Nasi partnerzy

Powiat międzyrzecki
powiat międzyrzecki
Powiat strzelecko-drezdenecki
powiat strzelecko-drezdenecki
Powiat sulęciński
powiat sulęciński
Powiat siemiatycki
powiat siemiatycki
Powiat suwalski
powiat suwalski
Powiat wysokomazowiecki
powiat wysokomazowiecki
Powiat wyszkowski
powiat wyszkowski
 
Szwajcarski Instytut Policji
Szwajcarski Instytut Policji