Aktualności

 • Konferencja „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym/Road Safety” organizowana przez Ministerstwo Rozwoju przy współpracy z Komendą Główną Policji

  W dniach 28-29 września 2016 r. w Warszawie odbyła się konferencja „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym/Road Safety” finansowana ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy. Konferencja została zorganizowana przez Ministerstwo Rozwoju przy współpracy z Komendą Główną Policji. Celem konferencji była wymiana doświadczeń w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym pomiędzy Polską i Szwajcarią, ze wskazaniem przykładów i rozwiązań wypracowanych w ramach projektu „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”, realizowanego przez Komendę Główną Policji ze środków szwajcarskich.

  Dodano: 07.10.2016
 • Międzynarodowa konferencja "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" zakończona

  Zakończyła się dwudniowa międzynarodowa konferencja (28 - 29 września br.) "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" podsumowująca działania w ramach tzw. „projektu Szwajcarskiego”.

  Dodano: 30.09.2016
 • Konferencja "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym"

  W Centrum Konferencyjnym Stadion Narodowy w Warszawie rozpoczęła się dwudniowa konferencja "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" zorganizowana przez Ministerstwo Rozwoju przy współudziale Komendy Głównej Policji.

  Dodano: 28.09.2016
 • Bezpieczeństwo na K-22 ? - zapewniamy

  Lubuscy policjanci codziennie dbają o bezpieczeństwo na drogach. Aby każdy zmotoryzowany mógł bezpiecznie dotrzeć do celu, niezbędna jest praca mundurowych. Zachowania przekraczające przepisy prawa i zdrowego rozsądku, szybko są wychwytywane przez policjantów drogówki.

  Dodano: 05.10.2016
 • Policjanci i Św. Franciszek zadbali o bezpieczeństwo dzieci

  Nie tylko ze szkołami, ale także z przedstawicielami Kościoła współpracują strzeleccy policjanci na rzecz bezpieczeństwa dzieci. Przy Parafii Św. Franciszka z Asyżu w Strzelcach Krajeńskich policjanci promowali bezpieczeństwo wśród najmłodszych mieszkańców powiatu.

  Dodano: 11.10.2016
 • Wspólne szkolenie policjantów i ratowników medycznych

  Strzelecko-drezdeneccy policjanci i ratownicy medyczni wzięli udział we wspólnym szkoleniu. W siedzibie strzeleckich przedstawicieli prawa omówiono kwestie prawne współpracy mundurowych i ratowników oraz przypomniano podstawy udzielania pierwszej pomocy medycznej.

  Dodano: 07.10.2016
 • Policjanci i motocykliści zadbali o bezpieczeństwo dzieci

  Strzeleccy policjanci wspólnie z motocyklistami z klubu Motorowego Blue Knights Poland IX już po raz drugi włączyli się w akcję związaną z bezpieczeństwem dzieci. W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Strzelcach Krajeńskich mundurowi zapewnili najmłodszym wiele atrakcji, a ,,Błękitni Rycerze” objęli placówkę patronatem.

  Dodano: 06.10.2016
 • Spotkania profilaktyczne w szkołach

  Policjanci rozmawiali o bezpieczeństwie z uczniami Szkoły Podstawowej w Wędrzynie.

  Dodano: 06.10.2016

więcej aktualności »

Nasi partnerzy

Powiat międzyrzecki
powiat międzyrzecki
Powiat strzelecko-drezdenecki
powiat strzelecko-drezdenecki
Powiat sulęciński
powiat sulęciński
Powiat siemiatycki
powiat siemiatycki
Powiat suwalski
powiat suwalski
Powiat wysokomazowiecki
powiat wysokomazowiecki
Powiat wyszkowski
powiat wyszkowski
 
Szwajcarski Instytut Policji
Szwajcarski Instytut Policji