Aktualności

 • Skuteczne działania strzeleckiej Policji. Piraci drogowi tracą prawa jazdy.

  Strzeleccy policjanci konsekwentnie eliminują z ruchu drogowego niebezpiecznych kierowców. W wyniku działań mundurowych zatrzymano kierowców w stanie nietrzeźwości, pod wpływem narkotyków, a także zatrzymano dwa prawa jazdy za zbyt szybką jazdę.

  Dodano: 22.07.2016
 • Strzelecka drogówka kontrolowała prędkość kierowców. Efekt to ponad 40 mandatów i trzy zatrzymane prawa jazdy.

  W miniony weekend (15-17.07) strzelecka drogówka, dbając o bezpieczeństwo na drogach, prowadziła działania polegające na kontrolowaniu prędkości kierowców. W efekcie mundurowi wystawili ponad 40 mandatów oraz zatrzymali trzy prawa jazdy za zbyt szybką jazdę.

  Dodano: 18.07.2016
 • Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę. Pomógł anonimowy telefon.

  Zgłoszenie telefoniczne czy ujęcie obywatelskie, każdy sposób jest dobry by powstrzymać kierującego pojazdem po spożyciu alkoholu. Doskonale wiedziała o tym osoba, która nie zawahała się i o swoich podejrzeniach poinformowała wyszkowskich policjantów. Po anonimowym zgłoszeniu funkcjonariusze zatrzymali pijanego kierującego scanią. Mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

  Dodano: 13.07.2016
 • Sprzęt profilaktyczny służy mieszkańcom województwa podlaskiego

  W powiatach suwalskim, siemiatyckim i wysokomazowieckim konsultacje map zagrożeń są prowadzone z wykorzystaniem sprzętu zakupionego ze środków projektu.

  Dodano: 07.07.2016
 • Przerwana niebezpieczna jazda z prędkością ponad 250 km/h

  Lubuscy policjanci z Sekcji Zabezpieczenia Autostrady przerwali niebezpieczną jazdę kierowcy, który pędził autostradą A2 ponad 250 km/h. 43-latek został ukarany mandatem, a jego konto „wzbogaciło” się o 10 pkt karnych. Wszystko zostało nagrane przez policyjny videorejestrator.

  Dodano: 05.07.2016
 • Policjanci na rajdzie rowerowym w Filipowie.

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach wzięli udział w rajdzie rowerowym, zorganizowanym przez Wójta Gminy Filipów i Gminny Ośrodek Kultury i Sztuki w Filipowie. Przedsięwzięcie było doskonałą okazją, by porozmawiać z mieszkańcami gminy o szeroko rozumianym bezpieczeństwie. Wszystko po to, by w czasie wakacji mieszkańcy powiatu suwalskiego nie zapomnieli o swoim bezpieczeństwie.

  Dodano: 04.07.2016
 • Atrakcje dla najmłodszych podczas „Dni Sulęcina”

  Pogadanki o bezpieczeństwie, quizy oraz układanie puzzli to atrakcje jakie przygotowali sulęcińscy policjanci dla najmłodszych uczestników „Dni Sulęcina”.

  Dodano: 27.06.2016
 • Bezpieczna Woda 2016

  Siemiatyccy policjanci przygotowali stanowisko profilaktyczne dla dzieci w ramach akcji „Bezpieczna Woda 2016”, na plaży miejskiej nad dużym zalewem w Siemiatyczach. Funkcjonariusze przy swoim stoisku mieli dużą frekwencję. Promowane były bezpieczne zasady nie tylko związane z kąpielą.

  Dodano: 27.06.2016

więcej aktualności »

Nasi partnerzy

Powiat międzyrzecki
powiat międzyrzecki
Powiat strzelecko-drezdenecki
powiat strzelecko-drezdenecki
Powiat sulęciński
powiat sulęciński
Powiat siemiatycki
powiat siemiatycki
Powiat suwalski
powiat suwalski
Powiat wysokomazowiecki
powiat wysokomazowiecki
Powiat wyszkowski
powiat wyszkowski
 
Szwajcarski Instytut Policji
Szwajcarski Instytut Policji