Aktualności

 • Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych z udziałem policjantów

  Podlascy policjanci wykorzystują każdą okazję do tego, by edukować mieszkańców regionu na temat bezpiecznych zachowań na drodze. Dzisiaj korzystając z okazji obchodów Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych funkcjonariusze w jednej z białostockich galerii handlowych zorganizowali happening poświęcony tej tematyce. Wszystko po to, by mieszkańcy miasta, jako uczestnicy ruchu drogowego dbali o bezpieczeństwo swoje oraz swoich bliskich.

  Dodano: 18.11.2016
 • Bezpieczeństwo pieszych na drogach – zachodniopomorska drogówka z wizytą w szkole podstawowej nr 53 w szczecinie

  Okres jesienno–zimowy to czas, kiedy ze względu na wcześnie zapadający zmrok i gorszą widoczność piesi, w tym również dzieci narażone są na udział w zdarzeniach drogowych. Dlatego też edukacji w zakresie bezpiecznego poruszania się po drogach nigdy dosyć!

  Dodano: 15.11.2016
 • Wyprzedzał pasem awaryjnym – zatrzymali go policjanci

  Zatrzymane prawo jazdy i skierowany wniosek do sądu to konsekwencje dla 24-letniego kierowcy, który wykazał szczególnym brakiem zdrowego rozsądku. Na drodze ekspresowej S3 wykorzystał pas awaryjny do wyprzedzenia samochodów ciężarowych. Całą sytuację, która znajdzie swój finał w sądzie, zarejestrowała policyjna kamera.

  Dodano: 25.10.2016
 • Odblaski trafiły do dzieci

  Aby przedszkolaki były bardziej bezpieczne policjanci regularnie odwiedzają je w szkołach i przedszkolach. Ważnym elementem takich spotkań jest przypominanie o odblaskach. Tylko w środę /26 października/ mundurowi przekazali 120 elementów odblaskowych dzięki, którym dzieci będą bardziej widoczne na drodze, a co za tym idzie bezpieczniejsze.

  Dodano: 27.10.2016
 • "Ja też chcę zostać policjantem" - uczniowie podstawówki odwiedzili strzeleckich policjantów

  Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Strzelcach Krajeńskich odwiedzili i przyjrzeli się pracy policjantów, którzy każdego dnia dbają o ich bezpieczeństwo. Mundurowi przygotowali dla swoich gości wiele ciekawych atrakcji. Po spotkaniu, dzieci jednoznacznie stwierdziły, iż w przyszłości chcą zostać policjantami i bronić innych.

  Dodano: 24.10.2016
 • Kolneńscy policjanci uczą jak być bezpiecznym pieszym

  Kolneńscy policjanci kontynuują spotkania z dziećmi w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły”. Tym razem odwiedzili dzieci z Zespołu Szkół Samorządowych w Zabielu. Mundurowi uczyli najmłodszych podstawowych zasad bezpieczeństwa, zarówno w czasie poruszania się po drogach, jak również w codziennych sytuacjach.

  Dodano: 27.10.2016
 • „Bezpieczna droga do szkoły” – dzielnicowi z wizytą w szkołach

  Siemiatyccy dzielnicowi realizując założenia programu MSWiA „Dzielnicowy bliżej nas” odwiedzają placówki oświatowe w podległych rejonach. Spotykają się z nauczycielami, rozmawiają z rodzicami i dziećmi dbając o bezpieczeństwo uczniów.

  Dodano: 24.10.2016
 • „Bezpieczna droga do szkoły” w Siemiatyczach

  Siemiatycki dzielnicowy spotkał się z dziećmi w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Siemiatyczach. Mundurowy w ramach akcji ,,Bezpieczna droga do szkoły” uczył najmłodszych uczestników ruchu drogowego jak bezpiecznie poruszać się po drodze.

  Dodano: 28.10.2016

więcej aktualności »

Nasi partnerzy

Powiat międzyrzecki
powiat międzyrzecki
Powiat strzelecko-drezdenecki
powiat strzelecko-drezdenecki
Powiat sulęciński
powiat sulęciński
Powiat siemiatycki
powiat siemiatycki
Powiat suwalski
powiat suwalski
Powiat wysokomazowiecki
powiat wysokomazowiecki
Powiat wyszkowski
powiat wyszkowski
 
Szwajcarski Instytut Policji
Szwajcarski Instytut Policji