Aktualności

 • Wakacje na drogach ze strzelecką drogówką

  Na drogach powiatu strzelecko-drezdeneckiego widać wielu policjantów drogówki. Choć samochodów na trasach regionu jest sporo, policjanci doskonale radzą sobie ze zwiększonym ruchem pojazdów. Chcemy, aby każdy zmotoryzowany bezpiecznie dotarł na upragniony wypoczynek oraz wrócił z niego cały i zdrowy. Jesteśmy do dyspozycji kierowców. W czwartek zwiększone patrole widoczne były na odcinku krajowej 22.

  Dodano: 28.07.2016
 • Z wakacyjną wizytą u policjantów

  Wyszkowskich policjantów odwiedziły dzieci przebywające na półkoloniach zorganizowanych w mieście. Była to doskonała okazja do zapoznania się z pracą policjantów, ale też ważnych rozmów o bezpieczeństwie podczas wakacji.

  Dodano: 28.07.2016
 • Skuteczne działania strzeleckiej Policji. Piraci drogowi tracą prawa jazdy.

  Strzeleccy policjanci konsekwentnie eliminują z ruchu drogowego niebezpiecznych kierowców. W wyniku działań mundurowych zatrzymano kierowców w stanie nietrzeźwości, pod wpływem narkotyków, a także zatrzymano dwa prawa jazdy za zbyt szybką jazdę.

  Dodano: 22.07.2016
 • Strzelecka drogówka kontrolowała prędkość kierowców. Efekt to ponad 40 mandatów i trzy zatrzymane prawa jazdy.

  W miniony weekend (15-17.07) strzelecka drogówka, dbając o bezpieczeństwo na drogach, prowadziła działania polegające na kontrolowaniu prędkości kierowców. W efekcie mundurowi wystawili ponad 40 mandatów oraz zatrzymali trzy prawa jazdy za zbyt szybką jazdę.

  Dodano: 18.07.2016
 • Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę. Pomógł anonimowy telefon.

  Zgłoszenie telefoniczne czy ujęcie obywatelskie, każdy sposób jest dobry by powstrzymać kierującego pojazdem po spożyciu alkoholu. Doskonale wiedziała o tym osoba, która nie zawahała się i o swoich podejrzeniach poinformowała wyszkowskich policjantów. Po anonimowym zgłoszeniu funkcjonariusze zatrzymali pijanego kierującego scanią. Mężczyzna miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

  Dodano: 13.07.2016
 • Sprzęt profilaktyczny służy mieszkańcom województwa podlaskiego

  W powiatach suwalskim, siemiatyckim i wysokomazowieckim konsultacje map zagrożeń są prowadzone z wykorzystaniem sprzętu zakupionego ze środków projektu.

  Dodano: 07.07.2016
 • Przerwana niebezpieczna jazda z prędkością ponad 250 km/h

  Lubuscy policjanci z Sekcji Zabezpieczenia Autostrady przerwali niebezpieczną jazdę kierowcy, który pędził autostradą A2 ponad 250 km/h. 43-latek został ukarany mandatem, a jego konto „wzbogaciło” się o 10 pkt karnych. Wszystko zostało nagrane przez policyjny videorejestrator.

  Dodano: 05.07.2016
 • Policjanci na rajdzie rowerowym w Filipowie.

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach wzięli udział w rajdzie rowerowym, zorganizowanym przez Wójta Gminy Filipów i Gminny Ośrodek Kultury i Sztuki w Filipowie. Przedsięwzięcie było doskonałą okazją, by porozmawiać z mieszkańcami gminy o szeroko rozumianym bezpieczeństwie. Wszystko po to, by w czasie wakacji mieszkańcy powiatu suwalskiego nie zapomnieli o swoim bezpieczeństwie.

  Dodano: 04.07.2016

więcej aktualności »

Nasi partnerzy

Powiat międzyrzecki
powiat międzyrzecki
Powiat strzelecko-drezdenecki
powiat strzelecko-drezdenecki
Powiat sulęciński
powiat sulęciński
Powiat siemiatycki
powiat siemiatycki
Powiat suwalski
powiat suwalski
Powiat wysokomazowiecki
powiat wysokomazowiecki
Powiat wyszkowski
powiat wyszkowski
 
Szwajcarski Instytut Policji
Szwajcarski Instytut Policji