Aktualności

 • Siemiatycki dzielnicowy na spotkaniu z uczniami w Tołwinie

  Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach gościł u dzieci w Szkole Podstawowej w Tołwinie. Najmłodszym uczestnikom ruchu drogowego policjant przypomniał zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, a wszystko - w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych niechronionych uczestników ruchu drogowego.

  Dodano: 05.12.2016
 • Przez gry i zabawy do bezpieczeństwa najmłodszych

  Gry, zabawy, edukacja oraz świetny humor - tak było podczas spotkania z uczniami klas pierwszych szkół podstawowych z terenu gminy Międzyrzecz. „Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego” to motyw przewodni tego spotkania, dlatego też nie mogło na nim zabraknąć policjantów, którzy rozmawiali z najmłodszymi o zasadach bezpieczeństwa na drodze.

  Dodano: 21.11.2016
 • Widoczny senior

  Okres jesienno-zimowy to czas największego zagrożenia dla pieszych na drodze. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców policjanci spotkali się z seniorami gminy Sulęcin.

  Dodano: 30.11.2016
 • Policjanci, motocykliści oraz dzieci świętują mikołajki

  Strzeleccy policjanci wspólnie z motocyklistami z klubu Motocyklowego Blue Knights Poland IX wzięli udział w akcji promowania bezpieczeństwa wśród dzieci. W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Strzelcach Krajeńskich mundurowi zagwarantowali dzieciom wiele atrakcji.

  Dodano: 06.12.2016
 • Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych z udziałem policjantów

  Podlascy policjanci wykorzystują każdą okazję do tego, by edukować mieszkańców regionu na temat bezpiecznych zachowań na drodze. Dzisiaj korzystając z okazji obchodów Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych funkcjonariusze w jednej z białostockich galerii handlowych zorganizowali happening poświęcony tej tematyce. Wszystko po to, by mieszkańcy miasta, jako uczestnicy ruchu drogowego dbali o bezpieczeństwo swoje oraz swoich bliskich.

  Dodano: 18.11.2016
 • Bezpieczeństwo pieszych na drogach – zachodniopomorska drogówka z wizytą w szkole podstawowej nr 53 w szczecinie

  Okres jesienno–zimowy to czas, kiedy ze względu na wcześnie zapadający zmrok i gorszą widoczność piesi, w tym również dzieci narażone są na udział w zdarzeniach drogowych. Dlatego też edukacji w zakresie bezpiecznego poruszania się po drogach nigdy dosyć!

  Dodano: 15.11.2016
 • Wyprzedzał pasem awaryjnym – zatrzymali go policjanci

  Zatrzymane prawo jazdy i skierowany wniosek do sądu to konsekwencje dla 24-letniego kierowcy, który wykazał szczególnym brakiem zdrowego rozsądku. Na drodze ekspresowej S3 wykorzystał pas awaryjny do wyprzedzenia samochodów ciężarowych. Całą sytuację, która znajdzie swój finał w sądzie, zarejestrowała policyjna kamera.

  Dodano: 25.10.2016
 • Odblaski trafiły do dzieci

  Aby przedszkolaki były bardziej bezpieczne policjanci regularnie odwiedzają je w szkołach i przedszkolach. Ważnym elementem takich spotkań jest przypominanie o odblaskach. Tylko w środę /26 października/ mundurowi przekazali 120 elementów odblaskowych dzięki, którym dzieci będą bardziej widoczne na drodze, a co za tym idzie bezpieczniejsze.

  Dodano: 27.10.2016

więcej aktualności »

Nasi partnerzy

Powiat międzyrzecki
powiat międzyrzecki
Powiat strzelecko-drezdenecki
powiat strzelecko-drezdenecki
Powiat sulęciński
powiat sulęciński
Powiat siemiatycki
powiat siemiatycki
Powiat suwalski
powiat suwalski
Powiat wysokomazowiecki
powiat wysokomazowiecki
Powiat wyszkowski
powiat wyszkowski
 
Szwajcarski Instytut Policji
Szwajcarski Instytut Policji