Kampania - Aktualności

 • Kieruj się rozsądkiem – hasło, które zyskuje uznanie seniorów

  „Kieruj się rozsądkiem” – hasło, które zyskuje uznanie seniorów

  W klubie „Jowisz” na warszawskim osiedlu Bródno seniorzy zebrali się aby porozmawiać o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Asp. sztab. Robert Niedbało z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji, który prowadził spotkanie przedstawił słuchaczom główne zagrożenia pieszych i kierowców na drogach wykorzystując prezentację multimedialną pt. „Senior w ruchu drogowym” przygotowaną w tym celu w ramach kampanii ”Kieruj się rozsądkiem”.

  Dodano: 16.01.2015
 • Mundurowi z wizytą w SP 50 w Białymstoku

  Mundurowi z wizytą w SP 50 w Białymstoku

  Policjanci z podlaskiej drogówki odwiedzili dzisiaj dzieci w Szkole Podstawowej nr 50 w Białymstoku. Przedświąteczna wizyta była dobrą okazją do rozmowy na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Uczestnicy spotkania otrzymali również prezenty świąteczne w ramach kampanii pn "Kieruj się rozsądkiem" do projektu KIK 76 "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" współfinansowanego ze środków Szwajcarsko – Polskiego Programu Współpracy.

  Dodano: 19.12.2014
 • Konkurs świąteczny z nagrodami

  Konkurs świąteczny z nagrodami - laureci

  Komisja konkursowa rozstrzygnęła konkurs świąteczny. Osoby, które zdecydowały się wziąć udział w naszym konkursie bardzo się postarały, stąd też komisja konkursowa miała trudne zadanie. Po długotrwałej naradzie i odczytywaniu na głos pięknych życzeń, które Państwo przesłaliście na konkurs wybraliśmy zwycięzców.

  Dodano: 09.12.2014
 • Policjanci spotkali się z seniorami z grupy turystycznej „Odkrywcy”

  Policjanci spotkali się z seniorami z grupy turystycznej „Odkrywcy”

  W ramach kampanii „Kieruj się rozsądkiem” świebodzińscy policjanci spotkali się z seniorami z grupy turystycznej „Odkrywcy” działającej przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Świebodzinie i rozmawiali o bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz innych zagrożeniach w życiu codziennym.

  Dodano: 05.12.2014
 • Konkurs dotyczący bezpieczeństwa pieszych - aktualny

  Konkurs dotyczący bezpieczeństwa pieszych nr 4 - laureaci

  Komisja konkursowa wyłoniła laureatów zadania konkursowego związanego z bezpieczeństwem pieszych, w którym główną nagrodą był aparat do mierzenia ciśnienia tętniczego krwi. Aparat trafi do Pana Antoniego Kulpy z Dębowa, który bezbłędnie odpowiedział na wszystkie pytania.

  Dodano: 02.12.2014

więcej aktualności »

Pamiętaj!

Bycie widocznym zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo. 

Prezentacje

Prezentacje

Spoty do kampanii

Spoty do kampanii