• O bezpieczeństwie z najmłodszymi

  O bezpieczeństwie z najmłodszymi

  Suwalscy policjanci kontynuują spotkania w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły”. Mundurowi rozmawiali z dziećmi o zasadach bezpiecznego zachowania się na drodze i poprzez zabawę uczyli najmłodszych prawidłowego postępowania.

  Dodano: 24.11.2015 Array
 • Kolejne działania "NURD"

  Kolejne działania "NURD"

  Wczoraj policjanci suwalskiej drogówki przeprowadzili kolejne już działania pod nazwą „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Ich głównym celem jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza przestrzeganie przepisów związanych z korzystaniem z dróg przez pieszych.

  Dodano: 03.02.2015 Array
 • Kolejna inwestycja zrealizowana

  Kolejna inwestycja zrealizowana

  W ramach projektu do tej pory zostały zrealizowane 44 inwestycje poprawiające bezpieczeństwo w ruchu drogowym na terenie wybranych powiatów. W ostatnich dniach została ukończona 45 inwestycja w miejscowości Raczki w powiecie suwalskim.

  Dodano: 07.10.2014 Array
 • "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" w powiecie suwalskim

  "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" w powiecie suwalskim

  Dzisiaj w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi koło Suwałk rozstrzygnięto konkurs „Jestem na drodze – jestem bezpieczny” promujący bezpieczeństwo w ruchu drogowym na terenie powiatu suwalskiego, realizowany w ramach projektu Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

  Dodano: 29.11.2013 Array
 • Daj się zauważyć - załóż odblask

  Daj się zauważyć - załóż odblask

  Policjanci apelują o używanie przez dzieci i dorosłych elementów odblaskowych, które poprawiają ich bezpieczeństwo, a nawet mogą uratować życie. Okres jesienno – zimowy, z uwagi na pogorszenie warunków pogodowych i szybko zapadający zmrok, zwiększa zagrożenie na drogach. To właśnie piesi stanowią w tym czasie grupę szczególnego ryzyka. Dlatego suwalscy policjanci zorganizowali akcję pn. „Mamo, tato – oznacz wózek naklejką odblaskową”.

  Dodano: 28.11.2013 Array
 • Razem na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach

  Razem na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach

  Komenda Główna Policji razem z suwalskimi policjantami przeprowadziła akcję edukacyjno - profilaktyczną w ramach Szwajcarsko – Polskiego programu współpracy.

  Dodano: 03.09.2013 Array
 • Promocja projektu podczas Dożynek Powiatu Suwalskiego

  Promocja projektu podczas Dożynek Powiatu Suwalskiego

  W dniu 1 września 2013 r. w Dowspudzie podczas dożynek powiatowych powiatu suwalskiego została zorganizowana kolejna konferencja promująca projekt "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym".

  Dodano: 02.09.2013 Array