• Motocyklisto – bądź bezpieczny na drodze!

  Motocyklisto – bądź bezpieczny na drodze!

  W miarę, jak poprawia się pogoda, na drogi wyjeżdża wielu miłośników jazdy motocyklem. Większość motocyklistów to pasjonaci, którzy nigdy nie zamieniliby swoich wymarzonych pojazdów na samochody. Pamiętajmy jednak, że przyjemność jazdy musi łączyć się z bezpieczeństwem. Siemiatyccy policjanci przypominają zasady, którymi powinien kierować się odpowiedzialny motocyklista, aby przez własny błąd zbyt wcześnie nie musiał rezygnować ze swojego zamiłowania.

  Dodano: 30.04.2014 Array
 • "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" w Siemiatyczach

  "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" w Siemiatyczach

  W związku z realizacja projektu "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" finansowanego ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy dzieci z Przedszkola nr 5 w Siemiatyczach spotkały się z siemiatyckimi policjantami. Podczas przyprowadzania dzieci do przedszkola mundurowi wręczali maluchom odblaski oraz sprawdzali jak podróżują w samochodach.

  Dodano: 11.04.2014 Array
 • Bezpieczeństwo w ruchu drogowym w Perlejewie

  Bezpieczeństwo w ruchu drogowym w Perlejewie

  W związku z realizacja projektu „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” finansowanego ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy dzieci ze Szkoły Podstawowej w Perlejewie spotkały się z siemiatyckimi policjantami. Podczas spotkania otrzymały od mundurowych różne akcesoria promujące projekt m.in. elementy odblaskowe, notesy, długopisy a następnie opowiedziały o miejscach, w których bezpiecznie można przejść przez jezdnię.

  Dodano: 12.12.2013 Array
 • "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" w Siemiatyczach

  "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" w Siemiatyczach

  W związku z realizacja projektu „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” finansowanego ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Siemiatyczach spotkały się z siemiatyckimi policjantami. Podczas spotkania otrzymały od mundurowych czapki i odblaski, a następnie pokazały jak prawidłowo należy przechodzić przez jezdnie.

  Dodano: 29.10.2013 Array