• Kamizelki trafiły do uczniów

  Kamizelki trafiły do uczniów

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie prowadzą w szkołach edukację w zakresie bezpiecznych zasad postępowania w sytuacjach, które mogą zagrozić zdrowiu lub życiu. Policjanci w trakcie spotkania wręczyli uczniom kamizelki odblaskowe.

  Dodano: 08.09.2015 Array
 • Powiatowy Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie rozstrzygnięty!

  Powiatowy Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie rozstrzygnięty!

  W Komendzie Powiatowej Policji w Sulęcinie odbył się dzisiaj Powiatowy Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie. pn. „Bezpieczne Wakacje z Lupo". Sebastian Gajdziński uczeń Szkoły Podstawowej w Trzemesznie Lubuskim 17 czerwca przystąpi do finału wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.

  Dodano: 02.06.2015 Array
 • Policyjne działania „Fotelik”

  Policyjne działania „Fotelik”

  Sulęcińscy policjanci na drogach całego powiatu przeprowadzili działania pn. „Fotelik". Organizowane co pewien czas akcje mają na celu uświadomienie dorosłym, że to do ich obowiązku należy dbanie o bezpieczeństwo dzieci w trakcie podróży. Policjanci sprawdzali czy dzieci korzystają z fotelików i czy są przewożone w bezpieczny sposób.

  Dodano: 17.03.2015 Array
 • Z wizytą w sulęcińskiej komendzie

  Z wizytą w sulęcińskiej komendzie

  Policjantów w KPP w Sulęcinie odwiedziła grupa uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Podczas spotkania funkcjonariusze przypominali jak ważne dla bezpieczeństwa jest noszenie elementów odblaskowych, a na zakończenie wizyty przekazali uczestnikom kamizelki odblaskowe, które zostały zakupione z funduszy Szwajcarsko – Polskiego Programu Współpracy.

  Dodano: 10.03.2015 Array
 • Bezpieczny senior w ruchu drogowym

  Bezpieczny senior w ruchu drogowym

  W ramach kampanii „Kieruj się rozsądkiem" po raz kolejny policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie spotkali się z seniorami, aby porozmawiać o ich bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

  Dodano: 16.02.2015 Array
 • Za popełnione wykroczenia kierowca odpowie przed Sądem

  Za popełnione wykroczenia kierowca odpowie przed Sądem

  Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Sulęcinie podczas służby zarejestrowali pojazdem z wideorejestratorem niebezpieczną jazdę kierującego samochodem osobowym. W miejscu niedozwolonym 25-latek wyprzedził nieoznakowany radiowóz, a potem przekroczył dozwoloną prędkość. Za czyn, którego się dopuścił odpowie przed Sądem.

  Dodano: 19.01.2015 Array
 • Zatrzymany nieodpowiedzialny kierowca

  Zatrzymany nieodpowiedzialny kierowca

  Wniosek o ukaranie do sądu to konsekwencje rażącego naruszenia przepisów ruchu drogowego przez kierującego samochodem osobowym, który na drodze krajowej nr 22 przekroczył dozwoloną prędkość. Ponadto mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli, bo nie miał przy sobie dokumentów, a auto nie posiadało aktualnych badań technicznych.

  Dodano: 08.01.2015 Array
 • Poznaliśmy finalistów Powiatowego Turnieju "Bezpieczna Zerówka"

  Poznaliśmy finalistów Powiatowego Turnieju "Bezpieczna Zerówka"

  W Komendzie Powiatowej Policji w Sulęcinie odbył się Powiatowy Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie pn. „Bezpieczna Zerówka”. W konkursie udział wzięło 11 drużyn z przedszkoli i szkół podstawowych. Zwycięzcą turnieju została trzyosobowa reprezentacja z Publicznego Przedszkola w Torzymiu.

  Dodano: 28.11.2014 Array
 • Współpraca Szwajcarów z Sulęcińską Policją

  Współpraca Szwajcarów z Sulęcińską Policją

  Lubuska Policja gościła delegację szwajcarską, z którą realizuje wspólny projekt Swiss Contribution „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”. Tym razem goście odwiedzili sulęcińską komendę.

  Dodano: 16.10.2014 Array
 • Bezpieczny senior w ruchu drogowym

  Bezpieczny senior w ruchu drogowym

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie w ramach kampanii „Kieruj się rozsądkiem” spotkali się z seniorami. To kolejne działania policjantów na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa osób starszych.

  Dodano: 10.10.2014 Array
 • Policjanci rozmawiają z seniorami o bezpieczeństwie

  Policjanci rozmawiają z seniorami o bezpieczeństwie

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie w związku z prowadzoną kampanią „Kieruj się rozsądkiem” spotkali się z seniorami.

  Dodano: 25.09.2014 Array
 • Policjanci spotkali się z seniorami

  Policjanci spotkali się z seniorami

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie biorą udział w kampanii „Kieruj się rozsądkiem”. Tematem wczorajszego spotkania z mieszkańcami gminy Sulęcin był „Senior w ruchu drogowym”.

  Dodano: 05.06.2014 Array
 • "Kieruj się rozsądkiem" na drodze

  "Kieruj się rozsądkiem" na drodze

  W ramach ogólnopolskiej kampanii pod hasłem „Kieruj się rozsądkiem” dotyczącej bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie spotkali się z motocyklistami.

  Dodano: 29.04.2014 Array
 • „Bezpieczna Zerówka”- finaliści z Oddziału Przedszkolnego w Żubrowie

  „Bezpieczna Zerówka”- finaliści z Oddziału Przedszkolnego w Żubrowie

  25.11.2013 w Komendzie Powiatowej Policji w Sulęcinie odbył się Powiatowy Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie pn. „Bezpieczna Zerówka”. W konkursie udział wzięło 11 drużyn z powiatu sulęcińskiego.

  Dodano: 25.11.2013 Array
 • Zakończono budowę chodnika w Wielowsi

  Zakończono budowę chodnika w Wielowsi

  W dniu 14 września podczas wiejskich dożynek w Wielowsi odbyło się uroczyste otwarcie budowanego chodnika, zatoki autobusowej, wyspy spowalniającej ruch oraz przejść dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 1267 F. Zrealizowana inwestycja była objęta w ramach Programu Współpracy Szwajcarsko - Polskiej „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym".

  Dodano: 24.09.2013 Array
 • Kolejna inwestycja została odebrana

  Kolejna inwestycja została odebrana

  W miejscowości Prześlice (powiat sulęciński) została odebrana kolejna inwestycja. W ramach projektu 'Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" współfinansowanego ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy wybudowano zatokę autobusową oraz chodnik w centrum wsi.

  Dodano: 06.09.2013 Array
 • Drogowe zmiany w Kołczynie

  Drogowe zmiany w Kołczynie

  W ramach szwajcarsko–polskiego programu bezpieczeństwo w ruchu drogowym trwa przebudowa drogi powiatowej nr 1278F w miejscowości Kołczyn gmina Krzeszyce. Nastąpią zmiany w nawierzchni ciągu pieszego. Zostanie wykonany nowy chodnik, zatoka autobusowa dla dzieci dojeżdżających do szkoły oraz przejścia dla pieszych.

  Dodano: 21.08.2013 Array
 • Festyn w Zarzyniu pod hasłem "Bezpieczeństwo na drodze"

  Festyn w Zarzyniu pod hasłem "Bezpieczeństwo na drodze"

  W dniu 10 sierpnia odbył się festyn wiejski w Zarzyniu pod hasłem "Bezpieczeństwo na drodze". Niewielkim nakładem finansowym i zaangażowaniem można zrobić wiele. Udowodniła to rada sołecka na czele z sołtysem Mariuszem Brodzikowskim.

  Dodano: 19.08.2013 Array
 • W Trzemiesznie zakończono jedną z inwestycji

  W Trzemiesznie zakończono jedną z inwestycji

  Na terenie powiatu sulęcińskiego dobiegła końca jedna z inwestycji realizowana w miejscowości Trzemeszno.

  Dodano: 12.08.2013 Array
 • Zakończenie inwestycji w miejscowości Miechów

  Zakończenie inwestycji w miejscowości Miechów

  W powiecie sulęcińskim zakończono inwestycję w miejscowości Miechów gdzie mieszka 223 mieszkańców. Jednym ze sposobów zmiany zachowań kierowców jest wprowadzenie na osi jezdni wyspy spowalniającej na tzw. wlotach do miejscowości tj. od strony Sulęcina i Gorzowa Wlkp.

  Dodano: 12.08.2013 Array

Wybierz Strony