Aktualności

 • Bezpieczne ferie w Siemiatyckim Ośrodku Kultury

  Bezpieczne ferie w Siemiatyckim Ośrodku Kultury

  Siemiatyccy policjanci spotkali się z dziećmi spędzającymi ferie zimowe w Siemiatyckim Ośrodku Kultury by omówić podstawowe zasady prawidłowego zachowania podczas zimowego wypoczynku a także zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

  Dodano: 31.01.2017 Array
 • Dzieci odwiedziły Komendę Policji

  Dzieci odwiedziły Komendę Policji

  Strzelecką komendę zwiedzili uczniowie szkoły podstawowej. Oprócz przyglądania się pracy policjantów z bliska, dla dzieci przygotowano szereg innych atrakcji, które wywołały na ich twarzach wiele uśmiechów.

  Dodano: 30.01.2017 Array
 • Pędził 108 km/h w terenie zabudowanym

  Pędził 108 km/h w terenie zabudowanym

  Policjanci ze strzeleckiej drogówki zatrzymali kierowcę, który w terenie zabudowanym jechał 108 km/h. Niebezpieczny rajd uwiecznił policyjny video rejestrator zamontowany w nieoznakowanym radiowozie. Za przekroczenie dozwolonej prędkości o 68 km/h w terenie zabudowanym kierowca stracił prawo jazdy.

  Dodano: 16.01.2017 Array
 • 110 km/h na tzw. „90”, brak uprawnień i ponad 3 promile alkoholu

  110 km/h na tzw. „90”, brak uprawnień i ponad 3 promile alkoholu

  Policjanci ze strzeleckiej drogówki zatrzymali kierowcę, który na trasie Długie-Ługi jechał z prędkością 110 km/h na tzw. „90”. Jak się okazało kierowca miał ponad 3 promile alkoholu oraz nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie teraz przed sądem.

  Dodano: 16.01.2017 Array
 • Policjanci, motocykliści oraz dzieci świętują mikołajki

  Policjanci, motocykliści oraz dzieci świętują mikołajki

  Strzeleccy policjanci wspólnie z motocyklistami z klubu Motocyklowego Blue Knights Poland IX wzięli udział w akcji promowania bezpieczeństwa wśród dzieci. W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Strzelcach Krajeńskich mundurowi zagwarantowali dzieciom wiele atrakcji.

  Dodano: 06.12.2016 Array
 • Siemiatycki dzielnicowy na spotkaniu z uczniami w Tołwinie

  Siemiatycki dzielnicowy na spotkaniu z uczniami w Tołwinie

  Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Siemiatyczach gościł u dzieci w Szkole Podstawowej w Tołwinie. Najmłodszym uczestnikom ruchu drogowego policjant przypomniał zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, a wszystko - w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych niechronionych uczestników ruchu drogowego.

  Dodano: 05.12.2016 Array
 • Widoczny senior

  Widoczny senior

  Okres jesienno-zimowy to czas największego zagrożenia dla pieszych na drodze. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców policjanci spotkali się z seniorami gminy Sulęcin.

  Dodano: 30.11.2016 Array
 • Przez gry i zabawy do bezpieczeństwa najmłodszych

  Przez gry i zabawy do bezpieczeństwa najmłodszych

  Gry, zabawy, edukacja oraz świetny humor - tak było podczas spotkania z uczniami klas pierwszych szkół podstawowych z terenu gminy Międzyrzecz. „Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego” to motyw przewodni tego spotkania, dlatego też nie mogło na nim zabraknąć policjantów, którzy rozmawiali z najmłodszymi o zasadach bezpieczeństwa na drodze.

  Dodano: 21.11.2016 Array
 • Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych z udziałem policjantów

  Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych z udziałem policjantów

  Podlascy policjanci wykorzystują każdą okazję do tego, by edukować mieszkańców regionu na temat bezpiecznych zachowań na drodze. Dzisiaj korzystając z okazji obchodów Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych funkcjonariusze w jednej z białostockich galerii handlowych zorganizowali happening poświęcony tej tematyce. Wszystko po to, by mieszkańcy miasta, jako uczestnicy ruchu drogowego dbali o bezpieczeństwo swoje oraz swoich bliskich.

  Dodano: 18.11.2016 Array
 • Bezpieczeństwo pieszych na drogach – zachodniopomorska drogówka z wizytą w szkole podstawowej nr 53 w szczecinie

  Bezpieczeństwo pieszych na drogach – zachodniopomorska drogówka z wizytą w szkole podstawowej nr 53 w szczecinie

  Okres jesienno–zimowy to czas, kiedy ze względu na wcześnie zapadający zmrok i gorszą widoczność piesi, w tym również dzieci narażone są na udział w zdarzeniach drogowych. Dlatego też edukacji w zakresie bezpiecznego poruszania się po drogach nigdy dosyć!

  Dodano: 15.11.2016 Array


projekt współfinansowany przez szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi unii europejskiej

Project supported by a grant from switzerland through the swiss contribution to the enlarged european union