Aktualności

O bezpieczeństwie podczas "Dnia z Powiatem Wysokomazowieckim"

Wysokomazowieccy i białostoccy policjanci uczestniczyli w "Dniu z Powiatem Wysokomazowieckim". Funkcjonariusze korzystając z okazji mówili o bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku.

W dniu 8 czerwca 2014 r. na stadionie miejskim w Wysokiem Mazowieckiem odbyła się impreza z okazji 15-lecia Powiatu Wysokomazowieckiego. W ramach promocji projektu, podczas imprezy swoje stoisko promocyjne wystawiła Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Wysokiem Mazowieckiem. 

Każdy chętny mógł wziąć udział z konkursach z bezpieczeństwa ruchu drogowego, a po udzieleniu dobrej odpowiedzi wygrać nagrodę ufundowaną ze środków Szwajcarko-Polskiego Programu Współpracy i projektu "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym". Ponadto dla najmłodszych przygotowano kącik plastyczny oraz miasteczko ruchu drogowego. Natomiast wśród starszych osób największym zainteresowaniem cieszyły się pojazdy i wyposażenie policyjne, w tym w szczególności zakupiony w ramach projektu nieoznakowany radiowóz VW Passat. W działania promocyjne włączyła się także strona szwajcarska przekazując kilkaset różnych gadżetów, z uwagi na doskonałą pogodę i mocne słońce, największym powodzeniem cieszyły się czapki. Podczas całej imprezy obecni byli także przedstawiciele Komendy Głównej Policji.

Zapraszamy do udziału w imprezach i konkursach organizowanych w ramach promocji naszego projektu.

projekt współfinansowany przez szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi unii europejskiej

Project supported by a grant from switzerland through the swiss contribution to the enlarged european union