Aktualności

Kolejne pięć inwestycji poprawiających bezpieczeństwo w ruchu drogowym

Na terenie powiatu wyszkowskiego z powodzeniem realizowane jest kolejne pięć inwestycji poprawiających bezpieczeństwo w ruchu drogowym. W miejscowościach Wola Mystkowska, Białebłoto, Zabrodzie, Rząśnik i Leszczydół Nowiny już od początku maja br. trwają prace budowlane.

Szczegółowe informacje nt. zadań dostępne są pod adresem: http://brd.policja.pl/brd/partnerzy/253,Powiat-wyszkowski.html

Zgodnie z harmonogramem, zakończenie prac we wszystkich lokalizacjach ma nastąpić na początku lipca, a zatem już niebawem mieszkańcy powiatu wyszkowskiego będą korzystać z nowej infrastruktury drogowej, która ma na celu poprawić bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Projekty wybranych do programu inwestycji zostały skonsultowane z ekspertami strony szwajcarskiej i uzyskały ich aprobatę. Poniżej zdjęcia obrazujące postęp prac w miejscowości Rząśnik, w której dodatkowo została umieszczona tablica informacyjna.

projekt współfinansowany przez szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi unii europejskiej

Project supported by a grant from switzerland through the swiss contribution to the enlarged european union