Aktualności

Konkurs na projekt elementu odblaskowego rozstrzygnięty

Komisja konkursowa rozstrzygnęła konkurs nr 3 na projekt elementu odblaskowego. Pierwszą nagrodę otrzymał Jacek Stańczyk ze Słupska za projekt opaski odblaskowej.

Komisja konkursowa rozstrzygnęła konkurs nr 3 na projekt na projekt elementu odblaskowego

Pierwszą nagrodę, którą był zestaw: kurtka z polaru z elementem odblaskowym, kijki  do Nordic Walking oraz torba na zakupy z elementem odblaskowym – otrzymał Jacek Stańczyk ze Słupska za projekt opaski odblaskowej.

Drugą nagrodę – kurtkę z polaru z elementem odblaskowym oraz torbę na zakupy otrzyma Mateusz Jaworski (prosimy o uzupełnienie adresu) za projekt breloczka odblaskowego.

Mamy też laureata trzeciej nagrody, zestawu: kijki do Nordic Walking oraz torba na zakupy z elementem odblaskowym. Jednak nagrodzona praca na razie nie zostanie opublikowana czekamy bowiem na złożenie oświadczenia dotyczącego praw autorskich oraz zgody na publikację pracy. Zaraz po otrzymaniu oświadczenia zamieścimy nagrodzony projekt.

projekt współfinansowany przez szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi unii europejskiej

Project supported by a grant from switzerland through the swiss contribution to the enlarged european union