Aktualności

Turniej dla zerówek

Data publikacji 17.11.2015

W międzyrzeckiej Komendzie Policji dzisiaj było bardzo głośno i wesoło. Dzieci z przedszkoli z terenu powiatu międzyrzeckiego walczyły o zdobycie pierwszego miejsca w finale powiatowym w konkursie „Bezpieczna Zerówka”.

W wydarzeniu zostały wykorzystane puzzle zakupione ze środków projektu współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Wtorek 17 listopada 2015 roku to wyjątkowy dzień dla międzyrzeckich policjantów. W ich jednostce było bardzo głośno, gwarno i wesoło, bo policjantów odwiedziły dzieci z grup zerówkowych z terenu całego powiatu. Policjanci przygotowali dla nich turniej „Bezpieczna Zerówka”. Dzieci musiały wykazać się wiedzą na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa. W finale powiatowym w Międzyrzeczu wzięło udział trzydzieścioro dzieci z 10 szkół i przedszkoli.

Zwyciężyły dzieci z Przedszkola nr 6 w Międzyrzeczu. Jakub Kopyściański, Wiktoria Bańkowska oraz Artur Miśkowiec będą reprezentować dzieci z powiatu międzyrzeckiego podczas finału wojewódzkiego, który odbędzie się 10 grudnia 2015 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp.

Źródło: KPP w Międzyrzeczu

Zdjęcia z wydarzenia: http://miedzyrzecz.lubuska.policja.gov.pl/serwis-informacyjny/aktualnosci/item/1998-turniej-dla-zerowek

projekt współfinansowany przez szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi unii europejskiej

Project supported by a grant from switzerland through the swiss contribution to the enlarged european union