Aktualności

"Bezpieczna droga do szkoły" w Szkole Podstawowej w Ciechanowcu

Data publikacji 28.09.2016

Wysokomazowieccy policjanci w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły”, odwiedzili dzieci w Szkole Podstawowej w Ciechanowcu. W czasie spotkania mundurowi przypominali uczniom podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Wysokomazowieccy policjanci, w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły”, gościli dzisiaj w Szkole Podstawowej w Ciechanowcu. Mundurowi spotkali się tam z uczniami najmłodszych klas. W trakcie zajęć funkcjonariusze przypominali dzieciom podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas pokonywania codziennej drogi do szkoły, zwracając szczególną uwagę na to, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych. W zajęciach z dziećmi wykorzystany został zestaw edukacyjny „Autochodzik”, sfinansowany w ramach projektu pn. KIK 76 „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” realizowanego w związku ze Szwajcarsko–Polskim Programem Współpracy. Poprzez wspólną zabawę dzieci mogą praktycznie poćwiczyć i utrwalić zdobytą wcześniej wiedzę.

projekt współfinansowany przez szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi unii europejskiej

Project supported by a grant from switzerland through the swiss contribution to the enlarged european union