• Dzień z Powiatem Wysokomazowieckim

  Dzień z Powiatem Wysokomazowieckim

  Podlascy policjanci uczestniczyli w „Dniu z Powiatem Wysokomazowieckim”. Funkcjonariusze korzystając z okazji mówili o bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku.

  Dodano: 29.06.2015 Array
 • Jechał z prędkością 200 km/h

  Jechał z prędkością 200 km/h

  Policjanci wysokomazowieckiej drogówki zatrzymali 31-latkowi prawo jazdy za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Brawurowe wyczyny młodego mężczyzny zarejestrowała policyjna kamera. Teraz za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed sądem.

  Dodano: 16.02.2015 Array
 • Bezpieczny senior na drodze

  Bezpieczny senior na drodze

  Wczoraj wysokomazowieccy policjanci w ramach kampanii "Kieruj się rozsądkiem" przeprowadzili działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa seniorów jako pieszych uczestników ruchu drogowego. Funkcjonariusze w ramach prowadzonych działań wręczali osobom starszym odblaski.

  Dodano: 31.01.2015 Array
 • Policjanci z myślą o bezpieczeństwie pieszych

  Policjanci z myślą o bezpieczeństwie pieszych

  Mając na uwadze bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego wysokomazowieccy policjanci prowadzili działania "Pieszy" w ramach których rozdawali elementy odblaskowe.

  Dodano: 17.12.2014 Array
 • O bezpieczeństwie podczas "Dnia z Powiatem Wysokomazowieckim"

  O bezpieczeństwie podczas "Dnia z Powiatem Wysokomazowieckim"

  Wysokomazowieccy i białostoccy policjanci uczestniczyli w "Dniu z Powiatem Wysokomazowieckim". Funkcjonariusze korzystając z okazji mówili o bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku.

  Dodano: 09.06.2014 Array