• Turniej dla zerówek

  Turniej dla zerówek

  W międzyrzeckiej Komendzie Policji dzisiaj było bardzo głośno i wesoło. Dzieci z przedszkoli z terenu powiatu międzyrzeckiego walczyły o zdobycie pierwszego miejsca w finale powiatowym w konkursie „Bezpieczna Zerówka”.

  Dodano: 17.11.2015 Array
 • KPP w Międzyrzeczu otworzyła swoje podwoje

  KPP w Międzyrzeczu otworzyła swoje podwoje

  W dniu 6 września br. podczas Lubuskiego Święta Plonów, Komenda Powiatowa Policji w Międzyrzeczu zorganizowała dzień otwarty. Każdy chętny mógł zwiedzić nowoczesny budynek komendy, zobaczyć sprzęt oraz poznać specyfikę pracy Policji.

  Dodano: 07.09.2015 Array
 • Debata społeczna z seniorami

  „Przestępstwa popełniane wobec osób starszych” oraz „Senior- uczestnik ruchu drogowego”- to tematy poruszone podczas debaty społecznej zorganizowanej przez policjantów z Międzyrzecza.

  Dodano: 09.10.2014 Array
 • "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" - KIK76 w powiecie międzyrzeckim

  "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" - KIK76 w powiecie międzyrzeckim

  Powiat Międzyrzecki bierze udział w projekcie „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”- KIK76. Program jest realizowany przez Komendę Główną Policji wspólnie z powiatami z województwa lubuskiego i podlaskiego. Jest to jeden z trzech powiatów z województwa lubuskiego (w tym sulęciński i strzelecko-drezdenecki), który skorzysta z bezzwrotnej pomocy, którą Szwajcaria przyznała państwom, które przystąpiły do Unii Europejskiej.

  Dodano: 10.06.2013 Array