• „Uwaga! Pirat” na K-22

  „Uwaga! Pirat” na K-22

  Ekipa popularnego programu telewizyjnego „Uwaga! Pirat” wspólnie z policjantami ze strzeleckiej drogówki patrolowała drogi w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Dwa dni wspólnych kontroli, głównie na drodze krajowej nr 22, pozwoliły przygotować bogaty materiał. Efekty będzie można zobaczyć za kilka tygodni w stacji TVN Turbo.

  Dodano: 16.09.2015 Array
 • Motocyklista pędził na zabój

  Motocyklista pędził na zabój

  Prawie 120 km/h za szybko jechał 24-letni motocyklista pędzący z pasażerką niemal 160 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do czterdziestki. Jego niebezpieczną jazdę zarejestrowała kamera w nieoznakowanym radiowozie. Teraz sprawą młodego motocyklisty zajmie się sąd.

  Dodano: 07.09.2015 Array
 • Strzelecki „Głos profilaktyki” i „Dzień dziecka z mundurem”

  Strzelecki „Głos profilaktyki” i „Dzień dziecka z mundurem”

  Pokaz sprzętu wykorzystywanego przez policjantów i strażaków, a także wiele innych atrakcji czekało na dzieci w dniu ich święta na Rynku Miejskim w Strzelcach Krajeńskich. Pokazy i zabawa poprzedzone były odezwą młodych ludzi zachęcającą do życia bez uzależnień w ramach programu „PROFILAKTYKA a TY”.

  Dodano: 11.06.2015 Array
 • O 75 km/h za szybko

  O 75 km/h za szybko

  Policjanci ze strzeleckiej drogówki zatrzymali kierowcę, który przez teren zabudowany jechał prawie 125 km/h. 65-letni obywatel Niemiec będzie musiał szukać innego środka lokomocji, bo stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Za przekroczenie prędkości o prawie 75 km/h policjanci nałożyli na niego również 500 zł mandatu.

  Dodano: 03.06.2015 Array
 • Poznaliśmy laureatów konkursu dla seniorów

  Poznaliśmy laureatów konkursu dla seniorów

  We wtorek 18 listopada w Strzelcach Krajeńskich (woj. lubuskie) szef strzeleckich policjantów podinsp. Przemysław Muszyński wręczył seniorom nagrody w związku z konkursem promującym ich bezpieczeństwo. Konkurs polegał na wymyśleniu hasła zachęcającego seniorów do bezpiecznych zachowań na drodze. Rekordziści nadesłali nawet po kilkanaście haseł.

  Dodano: 25.11.2014 Array
 • Przykładowe inwestycje realizowane w ramach projektu na terenie powiatów

  Przykładowe inwestycje realizowane w ramach projektu na terenie powiatów

  Film przedstawia zadania wykonane na terenie powiatu strzelecko-drezdeneckiego. Dzięki realizacji projektu zostało wykonanych 44 podobnych zadań. Wszystkie zadania zostały już odebrane i służą poprawie bezpieczeństwa na drogach w powiatach objętych projektem.

  Dodano: 12.11.2013 Array
 • Inwestycje w ramach SPPW zakończone

  Inwestycje w ramach SPPW zakończone

  20 września br. dokonano odbioru ostatniego już zadania częściowego polegającego na budowie szykan zwalniających prędkość, przejść dla pieszych oraz ciągu rowerowo-pieszego na terenie powiatu strzelecko-drezdeneckiego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

  Dodano: 01.10.2013 Array
 • Odebrano inwestycje z obszaru gm. Drezdenko wykonane w ramach projektu "KIK 76 Bezpieczeństwo w ruchu drogowym"

  Odebrano inwestycje z obszaru gm. Drezdenko wykonane w ramach projektu "KIK 76 Bezpieczeństwo w ruchu drogowym"

  Odebrano inwestycje z obszaru gm. Drezdenko wykonane w ramach projektu pn.: Realizacja inwestycji poprawiających bezpieczeństwo w ruchu drogowym na terenie powiatu strzelecko-drezdeneckiego w ramach projektu "KIK 76 Bezpieczeństwo w ruchu drogowym".

  Dodano: 25.07.2013 Array
 • Wizyta monitorująca przedstawicieli władz Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy

  Wizyta monitorująca przedstawicieli władz Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy

  W środę 23 maja br. odbyła się w Starostwie wizyta monitorująca przedstawicieli władz Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy, w celu zweryfikowania stopnia realizacji projektu KIK 76 „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” na terenie powiatu strzelecko-drezdeneckiego.

  Dodano: 07.06.2013 Array