• Kamizelki trafiły do uczniów

  Kamizelki trafiły do uczniów

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie prowadzą w szkołach edukację w zakresie bezpiecznych zasad postępowania w sytuacjach, które mogą zagrozić zdrowiu lub życiu. Policjanci w trakcie spotkania wręczyli uczniom kamizelki odblaskowe.

  Dodano: 08.09.2015 Array
 • Policyjne działania „Fotelik”

  Policyjne działania „Fotelik”

  Sulęcińscy policjanci na drogach całego powiatu przeprowadzili działania pn. „Fotelik". Organizowane co pewien czas akcje mają na celu uświadomienie dorosłym, że to do ich obowiązku należy dbanie o bezpieczeństwo dzieci w trakcie podróży. Policjanci sprawdzali czy dzieci korzystają z fotelików i czy są przewożone w bezpieczny sposób.

  Dodano: 17.03.2015 Array
 • Zakończono budowę chodnika w Wielowsi

  Zakończono budowę chodnika w Wielowsi

  W dniu 14 września podczas wiejskich dożynek w Wielowsi odbyło się uroczyste otwarcie budowanego chodnika, zatoki autobusowej, wyspy spowalniającej ruch oraz przejść dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 1267 F. Zrealizowana inwestycja była objęta w ramach Programu Współpracy Szwajcarsko - Polskiej „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym".

  Dodano: 24.09.2013 Array
 • Kolejna inwestycja została odebrana

  Kolejna inwestycja została odebrana

  W miejscowości Prześlice (powiat sulęciński) została odebrana kolejna inwestycja. W ramach projektu 'Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" współfinansowanego ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy wybudowano zatokę autobusową oraz chodnik w centrum wsi.

  Dodano: 06.09.2013 Array
 • Drogowe zmiany w Kołczynie

  Drogowe zmiany w Kołczynie

  W ramach szwajcarsko–polskiego programu bezpieczeństwo w ruchu drogowym trwa przebudowa drogi powiatowej nr 1278F w miejscowości Kołczyn gmina Krzeszyce. Nastąpią zmiany w nawierzchni ciągu pieszego. Zostanie wykonany nowy chodnik, zatoka autobusowa dla dzieci dojeżdżających do szkoły oraz przejścia dla pieszych.

  Dodano: 21.08.2013 Array
 • Festyn w Zarzyniu pod hasłem "Bezpieczeństwo na drodze"

  Festyn w Zarzyniu pod hasłem "Bezpieczeństwo na drodze"

  W dniu 10 sierpnia odbył się festyn wiejski w Zarzyniu pod hasłem "Bezpieczeństwo na drodze". Niewielkim nakładem finansowym i zaangażowaniem można zrobić wiele. Udowodniła to rada sołecka na czele z sołtysem Mariuszem Brodzikowskim.

  Dodano: 19.08.2013 Array
 • W Trzemiesznie zakończono jedną z inwestycji

  W Trzemiesznie zakończono jedną z inwestycji

  Na terenie powiatu sulęcińskiego dobiegła końca jedna z inwestycji realizowana w miejscowości Trzemeszno.

  Dodano: 12.08.2013 Array
 • Zakończenie inwestycji w miejscowości Miechów

  Zakończenie inwestycji w miejscowości Miechów

  W powiecie sulęcińskim zakończono inwestycję w miejscowości Miechów gdzie mieszka 223 mieszkańców. Jednym ze sposobów zmiany zachowań kierowców jest wprowadzenie na osi jezdni wyspy spowalniającej na tzw. wlotach do miejscowości tj. od strony Sulęcina i Gorzowa Wlkp.

  Dodano: 12.08.2013 Array
 • Zarzyń będzie miał chodnik

  Zarzyń będzie miał chodnik

  Zarzyń jest kolejnym sołectwem w powiecie sulęcińskim, w którym starostwo powiatowe realizuje inwestycję drogową na potrzeby mieszkańców. W chwili obecnej trwa budowa chodnika wzdłuż drogi powiatowej nr 1242 F.

  Dodano: 30.07.2013 Array
 • Przęślice kolejna inwestycja w powiecie

  Przęślice kolejna inwestycja w powiecie

  Starostwo powiatowe realizuje kolejną inwestycję drogową. Obecnie trwa budowa chodnika oraz przebudowa nawierzchni wzdłuż drogi powiatowej nr 1265 F w miejscowości Przęślice w Gminie Torzym.

  Dodano: 26.07.2013 Array
 • W Miechowie powstają szykany zwalniające

  W Miechowie powstają szykany zwalniające

  W ramach projektu "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym" w miejscowości Miechów w powiecie sulęcińskim prowadzone są prace polegające na budowie szykan zwalniających.

  Dodano: 17.06.2013 Array