• „Kieruj się rozsądkiem” – hasło, które zyskuje uznanie seniorów

  „Kieruj się rozsądkiem” – hasło, które zyskuje uznanie seniorów

  W klubie „Jowisz” na warszawskim osiedlu Bródno seniorzy zebrali się aby porozmawiać o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Asp. sztab. Robert Niedbało z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji, który prowadził spotkanie przedstawił słuchaczom główne zagrożenia pieszych i kierowców na drogach wykorzystując prezentację multimedialną pt. „Senior w ruchu drogowym” przygotowaną w tym celu w ramach kampanii ”Kieruj się rozsądkiem”.

  Dodano: 16.01.2015 Array
 • Konkurs świąteczny z nagrodami - laureci

  Konkurs świąteczny z nagrodami - laureci

  Komisja konkursowa rozstrzygnęła konkurs świąteczny. Osoby, które zdecydowały się wziąć udział w naszym konkursie bardzo się postarały, stąd też komisja konkursowa miała trudne zadanie. Po długotrwałej naradzie i odczytywaniu na głos pięknych życzeń, które Państwo przesłaliście na konkurs wybraliśmy zwycięzców.

  Dodano: 09.12.2014 Array
 • Konkurs dotyczący bezpieczeństwa pieszych nr 4 - laureaci

  Konkurs dotyczący bezpieczeństwa pieszych nr 4 - laureaci

  Komisja konkursowa wyłoniła laureatów zadania konkursowego związanego z bezpieczeństwem pieszych, w którym główną nagrodą był aparat do mierzenia ciśnienia tętniczego krwi. Aparat trafi do Pana Antoniego Kulpy z Dębowa, który bezbłędnie odpowiedział na wszystkie pytania.

  Dodano: 02.12.2014 Array
 • "Kieruj się rozsądkiem" – konferencja prasowa

  "Kieruj się rozsądkiem" – konferencja prasowa

  Od października 2013 roku Biuro Prewencji i Ruchu Drogowego KGP realizuje ogólnopolską kampanię pod hasłem „Kieruj się rozsądkiem”, w ramach projektu współfinansowanego ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”. Kampania poświęcona jest bezpieczeństwu motocyklistów, pieszych i seniorów (+60).

  Dodano: 25.11.2014 Array
 • Poznaliśmy laureatów konkursu dla seniorów

  Poznaliśmy laureatów konkursu dla seniorów

  We wtorek 18 listopada w Strzelcach Krajeńskich (woj. lubuskie) szef strzeleckich policjantów podinsp. Przemysław Muszyński wręczył seniorom nagrody w związku z konkursem promującym ich bezpieczeństwo. Konkurs polegał na wymyśleniu hasła zachęcającego seniorów do bezpiecznych zachowań na drodze. Rekordziści nadesłali nawet po kilkanaście haseł.

  Dodano: 25.11.2014 Array
 • Konkurs na projekt elementu odblaskowego rozstrzygnięty

  Konkurs na projekt elementu odblaskowego rozstrzygnięty

  Komisja konkursowa rozstrzygnęła konkurs nr 3 na projekt elementu odblaskowego. Pierwszą nagrodę otrzymał Jacek Stańczyk ze Słupska za projekt opaski odblaskowej.

  Dodano: 24.11.2014 Array
 • Spotkanie z seniorami we wschowskiej Komendzie Policji

  Spotkanie z seniorami we wschowskiej Komendzie Policji

  17 listopada wschowską Komendę Policji odwiedzili członkowie wschowskiego Klub Seniora, w ramach ogólnopolskiej kampanii „Kieruj się rozsądkiem - Senior w ruchu drogowym”.

  Dodano: 17.11.2014 Array
 • Debata społeczna ze słuchaczami Piskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

  Debata społeczna ze słuchaczami Piskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

  W Domu Kultury w Piszu (woj. warmińsko-mazurskie) 3 listopada br. odbyła się debata społeczna pod hasłem „Bezpieczna jesień życia” adresowana do słuchaczy Piskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Spotkanie z seniorami przeprowadzili funkcjonariusze piskiej komendy, którzy rozmawiali na temat bezpieczeństwa na drodze i obowiązku noszenia elementów odblaskowych przez pieszych oraz przestrzegali seniorów przed oszustami wyłudzającymi pieniądze różnymi metodami. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony seniorów.

  Dodano: 06.11.2014 Array
 • Konkurs dotyczący bezpieczeństwa pieszych nr 3 - laureaci

  Konkurs dotyczący bezpieczeństwa pieszych nr 3 - laureaci

  Komisja konkursowa rozstrzygnęła konkurs nr 3 na projekt elementu odblaskowego. Pierwszą nagrodę otrzymał Jacek Stańczyk ze Słupska za projekt opaski odblaskowej.

  Dodano: 29.10.2014 Array
 • Konkurs nr 2 dotyczący bezpieczeństwa pieszych rozstrzygnięty

  Konkurs nr 2 dotyczący bezpieczeństwa pieszych rozstrzygnięty

  Przedstawiamy laureatów konkursu nr 2 dotyczącego bezpieczeństwa pieszych. W konkursie zwyciężył Pan Rafał Gumienny z Krakowa. Kolejne miejsca zajęli: Pani Karolina Kiryjczuk również z Krakowa i Pani Justyna Lis.

  Dodano: 27.10.2014 Array
 • Piesi giną na drogach

  Piesi giną na drogach

  Ryzyko śmierci czy odniesienia poważnych obrażeń w wypadku drogowym w z udziałem pieszego jest bardzo wysokie o czym świadczy liczba ofiar śmiertelnych w tej grupie uczestników ruchu. W 2014 roku od stycznia do końca września zginęło na naszych drogach aż 668 pieszych ! Najgorsze jesienne dni dopiero przed nami.

  Dodano: 27.10.2014 Array
 • Konkurs dotyczący bezpieczeństwa pieszych nr 2 - laureaci

  Konkurs dotyczący bezpieczeństwa pieszych nr 2 - laureaci

  Przedstawiamy laureatów konkursu nr 2 dotyczącego bezpieczeństwa pieszych. W konkursie zwyciężył Pan Rafał Gumienny z Krakowa. Kolejne miejsca zajęli: Pani Karolina Kiryjczuk również z Krakowa i Pani Justyna Lis.

  Dodano: 10.10.2014 Array
 • Debata społeczna z seniorami

  „Przestępstwa popełniane wobec osób starszych” oraz „Senior- uczestnik ruchu drogowego”- to tematy poruszone podczas debaty społecznej zorganizowanej przez policjantów z Międzyrzecza.

  Dodano: 09.10.2014 Array
 • Elementy odblaskowe ratują życie

  Elementy odblaskowe ratują życie

  Nowelizacja. ustawy Prawo o ruchu drogowym, która wchodzi w zycie 31 sierpnia 2014 roku wprowadza obowiązek posiadania elementów odblaskowych dla wszystkich pieszych – niezależnie od wieku - poruszających się po drodze po zmierzchu poza obszarem zabudowanym.

  Dodano: 29.08.2014 Array
 • Konkurs dla motocyklistów nr 08 - Rozstrzygnięty

  Konkurs dla motocyklistów nr 08 - Rozstrzygnięty

  W siedzibie Komendy Głównej Policji odbyło się losowanie nagrody w konkursie nr 8 dla motocyklistów. Zwycięzcą konkursu został Pan Michał Lalik z Katowic.

  Dodano: 06.08.2014 Array
 • Konkurs dla motocyklistów nr 07 - Rozstrzygnięty

  Konkurs dla motocyklistów nr 07 - Rozstrzygnięty

  W siedzibie Komendy Głównej Policji odbyło się losowanie nagrody w konkursie nr 7 dla motocyklistów. Zwycięzcą konkursu został Pan Aleksander Lemański z Gliwic.

  Dodano: 30.07.2014 Array
 • Kampania "Kieruj się rozsądkiem" w czasie pikniku policyjnego w Parku Agrykola w Warszawie

  Kampania "Kieruj się rozsądkiem" w czasie pikniku policyjnego w Parku Agrykola w Warszawie

  W niedzielę, 27 lipca w Parku Agrykola usytuowanym tuż obok warszawskich Łazienek, odbył się piknik rodzinny z okazji święta Policji i jednocześnie 95. rocznicy jej powołania. Na stoisku policyjnym, w którym propagowano bezpieczeństwo w ruchu drogowym znalazło się również miejsce na zaprezentowanie kampanii "Kieruj się rozsądkiem".

  Dodano: 28.07.2014 Array
 • Konkurs nr 4 dla motocyklistów został rozstrzygnięty

  Konkurs nr 4 dla motocyklistów został rozstrzygnięty

  W dniu 15.07.2014 roku w siedzibie Komendy Głównej Policji odbyło się losowanie nagrody w konkursie nr 4 dla motocyklistów.

  Dodano: 15.07.2014 Array
 • Konkurs dla motocyklistów nr 05 - Rozstrzygnięty

  Konkurs dla motocyklistów nr 05 - Rozstrzygnięty

  W siedzibie Komendy Głównej Policji odbyło się losowanie nagrody w konkursie nr 5 dla motocyklistów. Zwycięzcą konkursu został Pan Dawid Kucy z Kielc.

  Dodano: 15.07.2014 Array
 • Znamy zwycięzcę konkursu nr 3 dla motocyklistów

  Znamy zwycięzcę konkursu nr 3 dla motocyklistów

  W dniu 27.06.2014 roku w siedzibie Komendy Głównej Policji odbyło się losowanie nagrody w konkursie dla motocyklistów.

  Dodano: 27.06.2014 Array

Wybierz Strony