• Konkurs dla motocyklistów nr 05 - Rozstrzygnięty

  Konkurs dla motocyklistów nr 05 - Rozstrzygnięty

  W siedzibie Komendy Głównej Policji odbyło się losowanie nagrody w konkursie nr 5 dla motocyklistów. Zwycięzcą konkursu został Pan Dawid Kucy z Kielc.

  Dodano: 15.07.2014 Array
 • Bezpieczeństwo motocyklistów w ruchu drogowym

  Bezpieczeństwo motocyklistów w ruchu drogowym

  Z roku na rok rośnie liczba zarejestrowanych motocykli. Niestety bezpieczeństwo w ruchu drogowym tej grupy uczestników ruchu wciąż pozostawia wiele do życzenia.

  Dodano: 30.09.2013 Array
 • Motocykliści - Rozsądek i kultura

  Motocykliści - Rozsądek i kultura

  Motocykliści czy szerzej – kierowcy jednośladów – to liczna w Polsce grupa uczestników ruchu drogowego, aczkolwiek odsetek ten nie jest u nas jeszcze tak znaczący jak w wielu krajach Europy Zachodniej czy w Azji. Niemniej motocykliści zdołali skupić na sobie sporą część uwagi mediów traktujących o bezpieczeństwie ruchu drogowego. I nie zawsze jest to opinia korzystna.

  Dodano: 27.09.2013 Array
 • Bezpieczeństwo w ruchu drogowym - policyjna kampania społeczna

  Bezpieczeństwo w ruchu drogowym - policyjna kampania społeczna

  Rozpoczynająca się kampania, której hasłem przewodnim jest: KIERUJ SIĘ ROZSĄDKIEM realizowana w ramach projektu współfinansowanego ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy, będzie się odbywała w trzech odsłonach i adresowana będzie do wszystkich uczestników ruchu drogowego, ze szczególnym uwzględnieniem: motocyklistów, osób starszych (+60) i pieszych.

  Dodano: 27.09.2013 Array
 • Kampania społeczna

  Dodano: 23.09.2013 Array